AO Smith Su Arıtma Sistemleri

beyaz-esya-resim-2
beyaz-esya-resim-1
beyaz-esya-resim-3

Aynı Gün Servis Çağırmak İçin Arayın

İstanbul Beyaz Eşya Teknik Servisi

Our service specializes in Post Renovation Cleaning Services, Construction cleaning services, and Neglected property cleaning so we understand the importance of removing the dust and debris after a renovation/construction is completed, our company, is fully prepared to work within your time constraints; our attention to detail and the ability to work beyond your expectations, makes us the first and only choice, call us right now.

Servis Bölgeleri

İstanbul Buzdolabı Tamir Ve Bakım Hizmeti

Buzdolapları enerji tasarruflu A++ sınıfı teknolojileri, şık ve çağdaş tasarımları, geniş iç kütlesi ve rafları, avantajlı kullanım sağlayan üstün özellikli yapıları ile dünyanın en oldukca kullanılan buzdolabı modellerindendir. Bu konforun ve avantajların devamlı olmasını istiyorsanız buzdolaplarınızın arıza ve bakım durumlarındaservisinizi arayın, cihazınızı tehlikeye atmayın. Buzdolabı servisi olarak ürünü satın aldıktan sonra devreye giren ekibimiz kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken buzdolaplarının yedek parça ve aksesuar satışını da yapmaktadır.

Ekibimiz İstanbul’un bütün semt ve mahallerine Buzdolabı Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz geniş araç filosu ve uzman teknik kadro, aktüel ekipmanlar ve 25 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa müddette karşılamaktadır. Buzdolabı Servis Güvencesi ve müsait fiyatlarla beyaz eşya periyodik uygulamalarından, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır.

Servis Çağır

İstanbul Çamaşır Makinesi Tamir Ve Bakım Hizmeti

Çamaşır makineleri her yıkamada tutum sağlama özellikleri, yenilikçi tasarımları, daha az gürültülü ve titreşimli yapıları, zeki test mekanizmaları, en zor lekeleri çıkaran temizleme modelleri ile sektörün en iyi markalarından biridir. Çamaşır makinelerinizin ilk günkü performanslarını koruması için arıza ve bakım taleplerinizi Çamaşır Makinesi servisi aracılığıyla karşılamanız gerekir.

Bu aşamada devreye giren çamaşır makinesi servisimiz sizlere makinelerinizi sorunsuzca kullanmanızı sağlayacak kurulum, montaj, bakım, tamir-tamir hizmetlerini sunarken çamaşır makinelerinin yedek parça ve aksesuar satışını da yapmaktadır.

Ekibimiz İstanbul’un tüm semt ve mahallerine Çamaşır Makinesi Teknik Servisi mevzusunda hizmet vermektedir. Servisimize davet merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz geniş vasıta filomuz ve uzman teknik kadromuz, aktüel ekipmanlarımız ve 25 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa müddette karşılamaktadır. Çamaşır Makinesi Servis Güvencesi ve müsait fiyatlarla yıllık periyodik bakım, montaj, onarım ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır.

 

Servis Çağır

İstanbul Bulaşık Makinesi Tamir Ve Bakım Hizmeti

Güçlü su püskürtme özellikleri, yoğun kirleri kolayca söken sıcak su güçleri, sarsılmayan ve baskıya dayanıklı raf üniteleri, zamandan ve enerjiden tasarruf ettiren teknolojileri, ergonomik dış tasarımları, mekanlarda şıklık yaratan görünümleri ile Bulaşık makineleri sektörün en iyi cihazlarından olmaya devam etmektedir. Bulaşık makinesi kullanıyor ve ilk günkü performansını sürekli kılmak istiyorsanız arıza ve bakım taleplerinizi Bulaşık Makinesi servisi vesilesiyle karşılamanız icap eder. Aradığınız servis profesyonelliğini de ekibimizde bulabilirsiniz. İstanbul genelinde Bulaşık Makinesi servisi olarak sizlere makinelerinizi sorunsuzca kullanmanızı sağlayacak kurulum, montaj, bakım, onarım-onarım uygulamalarını sunmaktayız.

Ekibimiz İstanbul’un bütün semt ve mahallerine Bulaşık Makinesi Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize davet merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Geniş vasıta filosu, uzman teknisyenler, güncel ekipmanlar ve 25 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik gereksinimlerini en kısa müddette karşılarken Bulaşık Makinesi Servis Güvencesi ile her vakit yanınızdayız.

 

Servis Çağır

İstanbul Kurutma Makinesi Tamir Ve Bakım Hizmeti

Kurutma makinesi servisi olarak, kurutma makinelerinizin sağlıklı ömür konusunda en yakın profesyonel yardımcılarınız olduğunu belirtiyoruz. Kurutma makineleri evinizde çamaşırlarınızı kuruturken nemli havanın nüfus edilmemesini sağlamakla birlikte, alerjik rahatsızlıkları olan ve bu tür hastalıklara karşı tedbir amaçlayan kişiler için son aşama sıhhatli bir yöntemdir.

Makinenizin termostatı, rezistansı, tuş takımları yada daha değişik teknik problemlerle karşılaştığınızda yapmanız gereken ilk ilkin güvenlik tedbirleri almak ve daha sonra kurutma makinesi servisi davet merkezine bu durumu bildirerek teknik hizmet talebinde bulunmaktır.

Kurutma makinesi servisi olarak kullanıcılarımızı düşünüyor, sizlere cihazlarınızı kullanırken nasıl daha iyi performans ve yakıt tasarrufu sağlayabileceğiniz mevzusunda birtakım püf noktaları belirtiyoruz. Çamaşır yıkama makinenizde çamaşırları en yüksek sıkma devir sayısı ile sıkınız. Seçtiğiniz kurutma programına ilişkin tam kapasite çamaşır miktarından faydalanınız. Tüm çamaşır miktarını göz önüne alırsanız, harcanan enerjinin oldukca az bulunduğunu görmüş olacaksınız.

 

Servis Çağır

İstanbul Ocak & Fırın Tamir Ve Bakım Hizmeti

En azca güç tüketimi ile elektrik faturalarınıza katkısı olan, üçlü dağıtım sistemi ve yaymış olduğu mikro dalgalar ile yemeklerinizin harika şekilde pişmesini elde eden, süratli ve güvenli kullanım sunan, her yemek için farklı ısıtma devreleri ile sizi yönlendiren, mutfaklarınıza şıklık katan BEYAZ EŞYA mikrodalgalarınızın arıza ve bakım durumlarındaservisinizi arayın, cihazınızı tehlikeye atmayın. Yiyeceklerinizi besin değerlerini kaybetmeden ısıtan, yemek hazırlamada konfor sunan mikrodalga fırınlarınız için BEYAZ EŞYA mikrodalgaservisi olarak hizmet veren ekibimiz kurulum, montaj, bakım, onarım-onarım ihtiyacınız olan şeyleri karşılarken yedek parça ve aksesuar satışı da yaparak servis süreçlerinin tamamında yanınızda yer almıştır.

Ekibimiz İstanbul’un bütün semt ve mahallerine Beyaz Eşya Teknik Servisi mevzusunda hizmet vermektedir. Servisimize davet merkezimiz vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz geniş vasıta filomuz ve uzman teknik kadromuz, aktüel ekipmanlarımız ve 30 senelik sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik gereksinimlerini en kısa müddette karşılamaktadır. BEYAZ EŞYA Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla mikrodalga periyodik bakım, montaj, onarım ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır.

 

Servis Çağır

İstanbul Ankastre Tamir Ve Bakım Hizmeti

Sağlıklı pişirme özellikleri olan mikrodalga fırınlar, hızlı ve hijyenik emiş gücüne sahip davlumbazlar, güvenli çalışan set üzeri ocaklar BEYAZ EŞYA teknolojisi ile evlerinize geliyor. A sınıfı özellikleri, yanmaz ve yapışmaz hatta çevreye zarar vermeyen üretim malzemeleri, yıllara dayanıklılığı ile mutfaktaki en iyi yardımcılarınız olan ankastre BEYAZ EŞYA ürünlerinizde arıza halinde servisinizi aramayı ihmal etmeyin, cihazınızı tehlikeye atmayın. BEYAZ EŞYA ankastre servisi olarak montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sizlere sunarken BEYAZ EŞYA buz dolaplarının yedek parça ve aksesuar satışını da yaparak %100 satın alan memnuniyetiyle çalışmaktayız.

Ekibimiz İstanbul’un bütün semt ve mahallerine Beyaz Eşya Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize çağrı merkezimiz vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Geniş araç filosu, uzman teknik takım, aktüel yedek parçalar ve 25 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa müddette karşılamaktayız. BEYAZ EŞYA Ankastre Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla cihazlarınıza hususi bakım, montaj, tamir ve tamir uygulamaları yapmaktayız.

 

Servis Çağır

İstanbul Kombi Tamir Ve Bakım Hizmeti

Hızlı ve etken iklimlendirme özellikleri, enerji tüketimlerini en az düzeyde tutan invertör yapıları, şık ve modern tasarımları, en sıkıntılı çevre şartlarında bile çalışan dayanıklı parçaları, uzun ömürlü performansları ve rahat temizlenme özellikleri ile kombiler yaşam alanlarınıza konfor sunmaya devam ediyor. Klimalarınızın ev ve iş yerlerinizi her zaman maksimum verimle ısıtmasını ve soğutmasını istiyorsanız bakım ve arıza durumlarında Kombi servisini aramanız gerekiyor. Ekibimiz de bu noktada devreye girerek kombi servisi olarak ekibimiz üstün teknoloji ile üretilen kombilerinizin kurulum, montaj, bakım, tamir-tamir hizmetlerini sunarken talepleriniz doğrultusunda Kombi yedek parça ve aksesuar satışını da yapıyor.

Ekibimiz İstanbul’un bütün semt ve mahallerine Kombi Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize davet merkezimiz vesilesiyle ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz 25 yıllık sektördeki tecrübesi, geniş araç filosu, uzman teknisyenleri, çağdaş ekipmanları ile cihazlarınızın teknik gereksinimlerini en kısa müddette karşılıyor. Kombi Servis Güvencesi ve müsait fiyatlarla senelik kombi bakımı, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanızı sağlıyor.

 

Servis Çağır

İstanbul Klima Tamir Ve Bakım Hizmeti

Hızlı ve müessir iklimlendirme özellikleri, enerji tüketimlerini en az düzeyde tutan invertör yapıları, şık ve uygar tasarımları, en zorlu muhit şartlarında bile çalışan dayanıklı parçaları, uzun ömürlü performansları ve kolay temizlenme özellikleri ile BEYAZ EŞYA klimalar yaşam alanlarınıza konfor sunmaya devam ediyor. Klimalarınızın ev ve iş yerlerinizi her zaman maksimum verimle ısıtmasını ve soğutmasını istiyorsanız bakım ve arıza durumlarında BEYAZ EŞYA servisini aramanız gerekiyor. Ekibimiz de bu aşamada devreye girerek BEYAZ EŞYA klimaservisi olarak ekibimiz üstün teknoloji ile üretilen klimalarınızın kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken talepleriniz doğrultusunda BEYAZ EŞYA klima yedek parça ve aksesuar satışını da yapıyor.

Ekibimiz İstanbul’un tüm semt ve mahallerine Kombi Teknik Servisi mevzusunda hizmet vermektedir. Servisimize davet merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz 25 senelik sektördeki tecrübesi, geniş araç filosu, uzman teknisyenleri, uygar ekipmanları ile cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa müddette karşılıyor. Kombi Servis Güvencesi ve müsait fiyatlarla senelik kombi bakımı, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanızı sağlıyor.

 

Servis Çağır