Genç Servis Elektrikli Ev Aletleri

Genç Servis Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. Ltd. Şti.

Genç Servis Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında beyaz eşya ile elektrikli ev aletlerinin tamir, bakım ve servisliğinin yapılması klima satış tamir bakım amacıyla kurulmuştur.
İlk kuruluş Bölgesi olarak kendisine İstanbul-Avrupa yakası Sarıyer bölgesini seçen Genç Servis zamanla İstanbul’un her bölgesine hizmet vermeye başlamıştır. İlk kurulduğu yıllardan beri hedefi; her türlü beyaz eşya ile elektrikli ev aletinin hızlı, sağlam ve en önemlisi müşterilerinin çıkarlarını gözeterek eksiksiz bir şekilde yapılması olmuştur.

Genç Servis;
1997 yılında; General Electric, White Westinghouse markalarının yetkili servisliği,
1998 yılında; Maytag Amana, markalarının yetkili servisliği,
2007 yılında; Frigidaire , markalarının yetkili servisliği,
2008 yılında; Mıtsubıshı Electric klima ve mıdea klimaların yetkili servisliğini
2009 yılında; Smeg markasının yetkili servisliğini
2011 yılında; elica markasının yetkili servisliğini
üstlenerek servis hizmeti konusunda farklı bir bakış açısı yakalamaya çalışmış ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Genç Servis;
Üstlenmiş olduğu bu sorumluluğun bilincinde olarak çalıştırdığı personeline yetkili servisi olduğu firmaların ürünleri ile ilgili teknik eleman yetiştirme eğitimleri ile arıza bulma, sorun giderme gibi zorunlu olan ya da olmayan eğitimleri aldırarak sahada meydana gelebilecek olumsuz olayları en aza indirgemeyi amaçlamıştır. Bu eğitimler neticesinde yetkili servisi olduğu markaları sahada başarılı şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Genç Servis olarak sahada elde ettiğimiz tecrübelerimize dayanarak Sıemens, Miele, Gaggenau ,firmalarının ürünleri içinde özel servislik hizmeti vermektedir.
Yetkili servis olduğu firmalar ile özel servislik hizmeti verdiği firmaların ürünleri için kendi yedek parça deposunu dikkatlice takip etmektedir. Depoda bulunan yedek parçaların hepsi tamamıyla orijinal olup Genç Servise ait özel bir barkot sistemi ile etiketlendirilmiştir.

Vizyonumuz

· Hizmette kaliteli, süreklilik ve güvenilirlik,
· Müşteriye hizmeti, zamanın öneminin farkında olarak kusursuz götürmek ve devamlılığı sağlamak,
· Büyüyen ve sürekli gelişen pazarda öncü firmalardan birisi haline gelmek.
Biliyoruz ki; başarı ekip çalışması ve sorumluluktur. Genç Servis zamanı yakalayan ve devamlılık içeren gelişim politikasıyla sektöre ve yaşama olan katkılarını arttırarak sürdürecektir. Sürekli gelişim, hız, kalite ve müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Misyonumuz

Uzman teknik kadrosuyla beyaz eşya ve klima konusunda servis hizmeti veren bir firma olarak; müşterilerimizi sürekli yüksek hizmet kalitesi ile tanıştırmak ve kullanıcı mutluluğu sağlamaktır. Müşterilerimize güvenilirlik, liderlik, güncellik ve samimiyet ilkesinden ödün vermemek en büyük liderliğimiz olacaktır.

Aynı Gün Servis Çağırmak İçin Arayın