Maksimum Performans, Maksimum Sessizlik

Mitsubishi Electric’in enerji verimliliği kriterlerine uygun olarak geliştirilen Enviro ME serisi, endüstriye öncülük eden düşük ses seviyesi ve yüksek çalışma performansı ile konfor seviyenizi Avrupa standartlarına yükseltiyor.

Sürdürülebilir dünya ve toplum için yeni teknolojiler geliştirmeyi vizyon edinen Mitsubishi Electric tarafından geliştirilen EnviroME, çevreci özellikleriyle öne çıkıyor. EnviroME serisinde kullanılan R32 soğutucu akışkanın küresel ısınma potansiyeli (KİP) değeri, mevcut yaygın soğutucu akışkanların KİP değerinin yaklaşık üçte birine denk gelmektedir.

Klimanıza uzaktan erişim sağlayan dahili Wifi arayüzü ile MELCLoud uygulaması üzerinden kontrol ve takip sağlar. (MSZ-AP25/35/42/50 VGK modellerinde)

Bağımsız çalışabilen üst üste katmanlı yatay kanat sistemi sayesinde ortamdaki havayı daha uzağa üfleyebilir ve oda içinde eşit dağılım sağlar.

Teknik Özellikler

Kompakt

Sessiz

Good Design ve Red Dot ödülü

Katmanlı yatay kanatlar

MELCloud (Opsiyonel)

Teknik ÖzelliklerTeknik Dokümanlar

Yapay zekaKullanım kılavuzları, teknik özellikler ve fonksiyonlar

EnviroME (MSZ-AP) Kullanım Kılavuzu (15-20VG)

EnviroME (MSZ-AP) Kullanım Kılavuzu (25-35-42-50 VG)

EnviroME (MSZ-AP) Kullanım Kılavuzu (60,71VG)

EnviroME (MSZ-AP) Ürün Föyü

EnviroME MSZ-AP

Tanıtım Filmi

EnviroME MSZ-AP

Ürün Kataloğu

Ürün özellikleriyle ilgili detaylar için ürün kataloğunu indirin!

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Ürünlerimizi yakından keşfetme fırsatına sahip olun, satış temsilcilerimiz ya da teknik konular için servislerimizle düşüncelerinizi paylaşın!