Doğuştan Üstün

Üstünlük onun genlerinde var.

2016 yılı Good Design ödüllü Legendera şık tasarımı ve benzersiz çizgisi ile daha ilk andan itibaren kusursuz kalite hissini yaşatır. 4 farklı renk seçeneği ile her türlü iç mekana uyum sağlama özelliğine sahip olan cihazın kumandaları iç ünite renkleri ile aynı renkte olup, tasarımda bir bütünlük oluşturur.

Kişisel konforunuzu maksimum seviyeye çıkarmak üzere tasarlanan Legendera’da, yüksek enerji verimliliğine sahip, çevreci R32 soğutucu akışkan kullanılıyor.

3D i-see sensörü ile sizi görebilen klima… Size özel konforlu ortamlar sunmak için vücut sıcaklığınızı takip eder. Yapay zekası ile kişisel tercihinize uygun olarak hava akımının doğrudan üzerinize gelmesine engel olur veya yine tercihinizle size doğru yöneltir.

Orijinal yapay zekası ve inovatif hava dağılımı yapabilen çoklu kanat teknolojisi ile kişiye özel konfor sağlar ve enerji tasarrufunu artırır.

Legendera serisinde standart olarak sunulan MELCloud uzaktan kontrol arayüzü ile sistemi cep telefonu, tablet ve bilgisayar aracılığı ile internet üzerinden kontrol etmek mümkündür.

Üstün hava temizleme özelliğine sahip, yüksek verimli Plasma Quad Plus* filtresi ile 2,5µm büyüklüğündeki parçaları dahi filtreleme gücüne sahiptir.

* Saç telinin yaklaşık 1/30’una denk gelen 2,5µm (PM2.5) büyüklüğündeki parçaları dahi filtreleyebilir.

Çift katmanlı kaplaması sayesinde klimanız ilk günkü performansını uzun yıllarca korurken, size sağlıklı bir yaşam alanı yaratır.

Teknik Özellikler

Yapay zeka

3D i-see sensör

Sürdürülebilir performans

İnovatif Hava Dağılımı

PM 2,5 iç hava kalitesi (Plasma Quad Plus)

MELCloud

Teknik Dokümanlar

Yapay zekaKullanım kılavuzları, teknik özellikler ve fonksiyonlar

LEGENDERA (MSZ-LN) Kullanım Kılavuzu

LEGENDERA (MSZ-LN) Kullanım Kılavuzu

Legendera MSZ-LN

Tanıtım Filmi

Legendera MSZ-LN

Ürün Kataloğu

Ürün özellikleriyle ilgili detaylar için ürün kataloğunu indirin!

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Ürünlerimizi yakından keşfetme fırsatına sahip olun, satış temsilcilerimiz ya da teknik konular için servislerimizle düşüncelerinizi paylaşın!